26
دسامبر

درخشش شرکت ((نوآور ارتباط صنعت)) به عنوان واحد صنعتی نمونه استان


به گزارش خبر قزوین، در همایش تجلیل از صنعتگران نمونه استان قزوین که در تاریخ 28 آبان 1402 با حضور مهندس فرشاد مقیمی، مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، مهندس محمدمهدی اعلایی استاندارقزوین، مهندس علی رحمانی معاون اقتصادی استانداری، مهندس محسن رستمی سرپرست سازمان صنعت معدن و تجارت استان، مهندس صفاری مدیرعامل شرکت شهرک های استان قزوین، رئیس بازرگانی اتاق قزوین و جمعی از تولیدکنندگان و صنعتگران در سالن شهیدامامی استانداری قزوین برگزار شد.
شرکت ((نوآور ارتباط صنعت)) به عنوان واحد صنعتی نمونه استان درسال 1402 معرفی شد و از مهندس محمد فرهاد کیایی، مدیرعامل این شرکت به عنوان صنعتگر نمونه استان قزوین تجلیل شد.
به گزارش خبرنگار ایرنا، مهندس فرشاد مقیمی خاطرنشان کرد: یکی از موارد مهمی که دولت سیزدهم در دستور کار خود قرار داده، توسعه شرکت‌های دانش بنیان است.
مهندس ((محمد فرهاد کیائی)) مدیرعامل این واحد صنعتی ابراز کرد: شرکت ((نوآور ارتباط صنعت)) با طراحی، تولید و تامین دسته سیم انواع لوازم خانگی و خودروسازی در حوزه های صنعت قطعات لوازم خانگی، خودروسازی و تجهیزات پزشکی با بهره گیری از ماشین آلات مدرن، فناوری روز و همکاری با جوانان متخصص و کارآزموده، فعالیت مستمر و پایداری در این صنعت دارد. وی افزود: یکی از اهداف اصلی این شرکت موفق، تبدیل شدن به یکی از بزرگترین تامین کنندگان قطعات برندهای معتبر در سطح بازارهای بین المللی و معتبر جهانی است.
مهندس فرهاد کیایی در پایان خاطر نشان کرد: بهره گیری از متخصصین کارآمد، ارتقای دانش فنی، توسعه محصولات از نظر تنوع و تیراژ،کنترل و کاهش قیمت تمام شده محصولات در کنار استفاده از به روزترین دانش و فناوری روزدنیا و مرغوب ترین مواد اولیه، موجب آرامش خاطر و اطمینان مشتریان از کیفیت خدمات و محصولات این مجموعه خواهد شد.