a

Facebook

Twitter

کپی رایت 2018 شرکت نوآور ارتباط صنعت
تمامی حقوق برای شرکت نوآور ارتباط صنعت محفوظ است.

8:00 - 18:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

028-32884200-5

تلفن تماس با دفتر کارخانه

اینستاگرام

تلگرام

جستجو

فهرست
 

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات عمومی سایت

وبسایت نوآور ارتباط صنعت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی، مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی و سایر قوانین بین المللی ناظر بر سرویسهای قابل ارائه نوآور ارتباط صنعت فعالیت می‌کند. در صورتی که از سامانه ما استفاده می کنید و یا هرگونه اطلاعات، داده و یا هر ورودی دیگر که در این سامانه قرار می دهید، شما به عنوان مشتری (کاربر حقیقی و یا حقوقی) در واقع می پذیرید که نسبت به مفاد و شرایط قوانین سایت که در زیر آمده است متعهد و پایبند باشید. در صورتی که قوانین ذیل را قبول ندارید مجاز به استفاده از خدمات این سامانه نخواهید بود. از آنجا که این قوانین در سطح دنیا به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، نوآور ارتباط صنعت قادر خواهد بود که این قوانین را در هر زمان تغییر دهد یا بروزرسانی کند و نسخه قوانین بروز شده، از طریق همین صفحه در وب سایت در دسترس عموم خواهد بود.. هر ویژگی جدید مانند انتشار ابزار و منابع جدید که برای بهبود و تقویت خدمات این سامانه افزوده شود مشروط به این قوانین خواهد بود. نقض هر یک از مفاد زیر ممکن است منجر به مسدودیت و یا تعلیق حساب کاربری شما شود. با وجود اینکه نوآور ارتباط صنعت هر گونه نقض این مفاد را کنترل و ممنوع می کند شما با استفاده از خدمات ما می پذیرید که هیچ مسئولیتی در قبال محتوای ارسال شده توسط شما نداریم و محتویات و موضوعات شما باید مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

* خدمات و محتوای عرضه شده توسط وب‌سایت جهت استفاده‌ در این وبسایت تولید می‌ شوند؛ هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، متن‌ ها، عکس‌ ها، نقشه‌ ها، طرح‌ ها، لوگو و… از این وبسایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وبسایت را ندارد. ذکر مطالب این وبسایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وبسایت و لینک به مطلب و در رسانه‌ های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسئولان وبسایت مجاز است.

* اطلاعات شخصی کاربران در سایت کاملاً محرمانه است. نوآور ارتباط صنعت تمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران به کار می‌ بندد. لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد بدهد تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌ گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌دهد که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به مدیریت سایت اطلاع دهد.

* شما موافقت می کنید در فرم ثبت نام ، فرم ویرایش پروفایل و در تمامی فرم هایی که در سایت در اختیار شما قرار می گیرد، اطلاعات درست، دقیق و کامل قرار دهید. کاربران موظف می باشند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌ نام به صورت صحیح در وبسایت وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده‌ی کاربران خواهد بود. در صورت عدم احراز هویت حساب کاربری فرد مورد نظر تا زمان تکمیل اطلاعات به حالت تعلیق درخواهد آمد.

* کاربر متعهد می‌ شود هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وب‌سایت اصلاح نماید. در غیر اینصورت این وبسایت هیچ مسئولیتی در قبال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.

* شما منحصرا مسئول محتوا و یا هر اطلاعات دیگری که در سایت، قرار می دهید هستید. نوآور ارتباط صنعت فقط به عنوان ابزاری برای انتشار محتوای کاربران عمل می کند. اما انتشار و ثبت تمامی محتویاتی که کاربران قرار می دهند را تضمین نمی کند. وبسایت نوآور ارتباط صنعت به معرفی محصولات و خدمات خود در تولید دسته سیم جهت کسب و کارهای مختلف می‌پردازد و در قبال درج محتوا، تصاویر و اطلاعات کاربران هیچگونه مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت. در صورت مشاهده مواردی از این قبیل حساب کاربری فرد مورد نظر مسدود و مراتب به مراجع ذیصلاح گزارش داده خواهد شد.

* هرگونه سوء استفاده از نام و نشان نوآور ارتباط صنعت، سایت اینترنتی، مکاتبه از طرف شرکت و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده و از طریق شکایت به مراجع قانونی ذیصلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌ رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.

* وبسایت نوآور ارتباط صنعت اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذیصلاح مانند مراجع قضائی فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

شما برای استفاده از خدمات سایت باید حداقل ۱۲ سال سن داشته باشید. شما باید یک شخص واقعی باشید. حساب های کاربری که با روبات ها یا دیگر روش های ثبت نام خودکار در سامانه ثبت نام می شوند مجاز شناخته نمی شوند. مسئولیت حفظ و نگهداری، محرمانه بودن و امنیت حساب کاربری شما بر عهده خود شما خواهد بود. نوآور ارتباط صنعت هیچگونه مسئولیتی در قبال این اطلاعات ندارد. شما مسئول تمامی محتوا یا فعالیت هایی که تحت حساب کاربری شما مبادله یا انجام می شود خواهید بود. (حتی زمانی که این فعالیت ها توسط افرادی به جز شخص شما انجام شود که به حساب کاربری شما دسترسی دارند). شما اجازه ندارید که این خدمات را در راستای اهداف غیر قانونی و یا غیر مجاز استفاده کنید.

* کلیه پرداخت های شما از طریق کارت های عضو شتاب و در درگاه پرداخت معتبر انجام خواهد شد. هزینه خدمات غیر قابل استرداد بوده و به منظور رعایت مساوات هیچ استثنایی در این زمینه وجود نخواهد داشت. تمامی هزینه ها مجزا از مالیات، عوارض یا وظایف اعمال شده توسط مقامات مالیات هستند و مسئولیت این موارد بر عهده شما خواهد بود.

* مشتری مجاز به انجام هیچ یک از موارد زیر نمی باشد، در صورت مشاهده، بدون اخطار سرویس مشتری مسدود می گردد و با وی بر طبق قانون برخورد خواهد گردید:
– تلاش برای هک، نفوذ و دسترسی به کدهای سیستم یا اطلاعات کاربران دیگر
– عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران (مشتری موظف می باشد که اطلاع کامل به این قوانین داشته باشد)

– هر گونه مطلب که بر خلاف عفت عمومي و يا هنجارهاي متعارف جامعه باشد و يا به گونه ‏اي اهانت به مقدسات دينيٍ اديان قانوني ياد شده در قانون اساسي بشود.

– هر گونه مطلب که به واسطه آن به اشخاص حقيقي يا حقوقي تابع کشور جمهوري اسلامي ايران توهين و يا افترا شود. لينك دادن به موسيقي‏ ها و فيلم‏هاي غيرمجاز و تبليغ براي روش‏هاي ناسالم كسب درآمد از طريق اينترنت (سيستم هاي هرمي) و فيلتر شكن ها.

– اطلاعات نادرست یا ناقص، ویروس و یا برنامه‌ای که منجر به تخریب، آلودگی، پایین آمدن امنیت سرور و اختلال در عملکرد آن و… گردد.

– استفاده غیرمجاز از فیلم، موسیقی، و عکس‌هایی که مالکیت معنوی آن متعلق به دیگران است (در صورت شکایت صاحب اثر قابل پیگرد قانونی می‌باشد.)

– استفاده از برنامه های ضعیف نگارشی که موجب نفوذ به سرویس و سایر سرویسهای دیگر گردد.

– انجام فعالیتهایی که به هر شکل موجب اختلال در ارائه خدمات گردد.

– استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستمهای اشخاص ثالث.

– عدم رعایت محدوده استفاده از منابع تخصیص یافته در هر سرویس.
– مشتری مجاز به استفاده از فایل های اجرایی مانند فایل هایی با پسوند exe ، bat ، com و پسوندهای مشابه و همچنین استفاده از کدهای مخرب یا سورس هایی که موجب به خطر افتادن امنیت سرور می گردد، نمی باشد.
– استفاده از تبلیغات به صورت Pop up در وب سایت های افزایش رتبه Alexa
– انجام هرگونه فعالیت که به هر شکل منجر به اختلال در ارائه خدمات شرکت به سایر مشتریان گردد
– تلاش برای دسترسی غیرمجاز به اطلاعات سرور شرکت و یا اطلاعات سایر مشتریان.

آیا نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد قوانین و مقررات دارید؟ با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان

تولید انواع دسته سیم

لوازم خانگی و خودرو
  • دسته سیم یخچال فریزر
  • دسته سیم ماشین لباسشوئی
  • دسته سیم اجاق گاز
  • دسته سیم کولر و...
  • تولید دوشاخه برق
  • تولید سنسور لادری مگنتی
  • تولید انواع رابط های سیم
  • مشاوره اصلاح دسته سیم
  • فروش سرسیم و سوکت ارجینال