11
ژانویه

تور بازدید کانون صنعت و بازار لوازم خانگی از شرکت نوآور ارتباط صنعت


کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار لوازم خانگی در اولین برنامه از تورهای بازدید مجموعه‌های صنعتی، روز دوشنبه ۱۱ دی ماه ۱۴۰۲، تور بازدید از کارخانه «نوآور ارتباط صنعت» را برگزار کرد.
این تورها با این نگاه طراحی و برنامه‌ریزی شده‌اند تا مدیران صنعت لوازم خانگی و فعالان این حوزه با تجربیات مجموعه‌های تولیدی همکار خود در زمینه‌های مختلفی همچون افزایش بهره‌وری، مدیریت زنجیره ارزش، مدیریت منابع انسانی و… آشنا شوند.

در اولین برنامه از این تورها، جمعی از مدیران و فعالان صنعت لوازم خانگی با حضور در کارخانه «نوآور ارتباط صنعت»، ضمن بازدید از فرآیند تولید در این شرکت، با تجربیات این مجموعه در پیاده‌سازی مباحث علمی و مدل‌های ریاضی در تولید آشنا شدند.

در ابتدای این برنامه، مهندس محمد فرهاد کیایی، مدیرعامل شرکت «نوآور ارتباط صنعت»، ضمن خوش‌آمدگویی به حاضرین توضیحات اولیه‌ای پیرامون مجموعه تحت مدیریت خود ارائه کردند. در ادامه مهندس قاسم مصطفوی، رئیس هیأت مدیره کانون دانش، صنعت و بازار لوازم خانگی، اقدام به تشریح اهداف و برنامه‌های این کانون کردند.
در بخش دیگری از این برنامه، دکتر عباس سقایی، عضو هیأت مدیره کانون و استاد تمام دانشگاه، از تجربیات خود در همکاری با مجموعه «نوآور ارتباط صنعت» در زمینه مدلسازی‌های ریاضی در تولید و پیاده‌سازی استاندارد‌های جهانی در ارزیابی قطعات سخن گفت. وی همچنین با اشاره به مقوله­ی  Industry 4.0، از اهمیت توجه به انقلاب صنعتی چهارم و روندهای بزرگی که با خود همراه دارد، اشاره کرد.
در جریان این برنامه حاضرین ضمن بازدید از فضای کارخانه با فرآیند تأمین مواد، تولید و کنترل کیفیت قطعات در بخش‌های مختلف این مجموعه و فعالیت‌های آن آشنا شدند.