فن آوری پیشرفته در تولید

شرکت نوآور ارتباط صنعت، تولید محصولات مورد نیاز مشتریان را در گرو تضمین کیفیت، کاهش خطا و مدیریت هزینه ها می داند، به همین دلیل از رویکردهای فناورانه و راه حل های پیشرفته و مدرن مدیریتی در فرآیند تولید خود استفاده می کند.
یکی از رویکرد های این شرکت، سرمایه گزاری بر روی فناوری های پیشرفته و استفاده ماشین آلات اتوماتیک ساخت کشور آلمان، در فرآیند های تولیدی خود می باشد. سرعت، حجم و ظرفیت بالاتر تولید و همچنین افزایش سطح کیفی، ثمره استفاده از این سیستم است.
خطوط تولید این مجموعه با بروزترین متد و دانش این صنعت طراحی شده و بصورت سیستم یکپارچه (continuous) و کاملاً بسته می باشند به طوریکه تمامی فرآیندها از زمان شروع تا اتمام تحت کنترل بوده و به صورت مانیتورینگ نمایش داده می شوند. در بخش مونتاژ، تمرکز بر استفاده از سیستم های یکپارجه بوده و در راستای مدیریت صحیح فرآیند تولید، سازمان اعتقادی راسخ بر مدیریت و تصمیم گیری داده محور دارد. در همین راستا داده های کلیدی به صورت مداوم از فرآیند تولید جمع آوری و مورد پایش قرار می گیرند.
از مهم ترین باورهای مجموعه نوآور صنعت این است که محصول با کیفیت، حاصل فرآیند صحیح تولید بوده و توسط واحد کیفیت ایجاد نمی شود . بلکه باید در ذات برنامه ریزی تولید نهادینه شده باشد.
در راستای این هدف، پیشبرد پروژه خطا ناپذیری در دستور کار این مجموعه قرار دارد. تمرکز این پروژه بر شناسایی خطا های موجود در خط تولید و ارائه راهکارهای مناسب در راستای کنترل آنها می باشد.
سیستم برنامه ریزی و تولید شرکت نوآور بر پایه سیستم تولید به هنگام (Just In Time) تعریف شده است که در آن، فرآیند و برنامه ریزی تولید بر اساس سفارش مشتریان انجام می شود و از این رو، انعطاف پذیری بالایی در قبال پاسخگویی سریع به نیاز ایشان دارد.
در خطوط بسته بندی به منظور حمایت از حقوق مشتری و اطمینان از دقیق بودن وزن بسته ها ، سیستم کنترل وزن در انتهای خطوط کار گذاشته شده است و کلیه بسته ها پس از تولید وزن شده و در صورت نامناسب بودن وزن بسته ها، به صورت خودکار جداسازی می شوند.
کارخانه نوآور ارتباط صنعت با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا و جدیدترین متدها در زمینه تولید توانسته است هرساله سبد محصولات خود را کامل ترکند تا بهترین خدمات و بیشترین تنوع محصولات را به مشتریان خود ارائه دهد.